Kocham fotografować, lubię ludzi i jest to z pewnością mój pomysł na życie. Zapraszam do kontaktu chętnie wykonam zdjęcia również dla Ciebie.

Mam na imię Basia, w dzieciństwie wiele godzin spędziłam wpatrując się w fotografie w nadgryzionym zębem czasu rodzinnym albumie. Swój pierwszy reportaż wykonałam na szkolnym balu aparatem Cmeha. Od razu pokochałam łapanie ulotnych chwil w kadrach. Drugą moją pasją, którą zaszczepiła we mnie mama jest gotowanie. Znajomość tradycji kulinarnych, szacunek dla regionalnych produktów to coś co wyniosłam z domu. Czas dołożył do tego nowe trendy i techniki kulinarne. Nie jestem Szefem Kuchni, ale te doświadczenia pomagają mi w pracy z nimi. Czuję się w kuchni naturalnie i wspólnie z Szefem Kuchni potrafię stworzyć wyjątkowe kompozycje, które dzięki doświadczeniu fotograficznemu uwieczniam na zdjęciach.

Lubię wyzwania, więc kiedy w moim życiu pojawiły się dzieci naturalnie zaistniały na moich zdjęciach. Następnie zdjęcia w żłobku, przedszkolu i sesje indywidualne. Okazało się, że fotografowanie dzieci i rodzin to świetna przygoda z wielką dawką emocji, które staram się przekazać w moich fotografiach. Najbardziej lubię sesje noworodkowe na które jest tak mało czasu. Można je zrobić tylko w pierwszych dwóch tygodniach życia, kiedy dziecko przesypia większą część dnia przez co są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Niedawno rozpoczęłam przygodę z wnętrzami. Podróżując po kraju i świecie zainspirowały mnie do tego hotele, które odwiedzałam. Zdjęcia z wakacji początkowo nie wyglądały tak jak te ze stron internetowych ani nawet ze wspomnień. Okazało się, że potrzebna była inwestycja w sprzęt i umiejętności. Inwestycje mają jednak to do siebie, że bardzo często się zwracają. Teraz jestem dumna ze swoich zdjęć i bardzo często wyglądają one lepiej niż w rzeczywistości. Rozpoczęłam współpracę właśnie z kilkoma hotelami dla których wykonuję zdjęcia. Fotografia reklamowa również stała mi się bliska.

Opinie Klientów

Pani Barbara Rudzińska była wykonawcą profesjonalnej sesji zdjęciowej dla naszego hotelu. Wykonane zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością i przyciągają uwagę co w mojej branży jest bardzo ważne. Pani Barbara Rudzińska to fotograf, z którym warto współpracować.

Pani Barbara Rudzińska po raz kolejny wykonywała dla nas zdjęcia do nowej karty menu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, w postaci doskonałych zdjęć oraz niezmiennie wysokiego poziomu usług świadczonych przez Panią Barbarę. Na szczególną uwagę zasługuje pomysłowość i kreatywność w kwestii stylizacji i sposobu prezentowania naszych dań. Kolejna zaleta, o której nie sposób nie wspomnieć, to umiejętność współpracy z Szefem Kuchni.

Pragnę polecić usługi Pani Barbary Rudzińskiej jako najwyższej klasy. Zaczynając od samego kontaktu telefonicznego otrzymujemy bardzo profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Sesje robione są z dużą dozą wyczucia i indywidualnego upodobania klienta. Dotyczy to zarówno sesji kulinarnych, podczas których fotografowane są dania jak i sesji wnętrz. Brałam udział również w osobistej sesji zdjęciowej i fachowe prowadzenie Pani Barbary pozwoliło na uzyskanie odpowiedniego i zamierzonego wizerunku. Pragnę polecić Panią Barbarę i jej usługi nie tylko ze względu na fachowość jako fotografa, ale również ze względu na bardzo miłą osobowość, która w znacznym stopniu przyczynia się do udanej współpracy.

Profesjonalny fotograf, znawca tematu ze świetnym poczuciem estetyki. Kilkukrotna współpraca przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Trafiłam na pełne zaangażowanie i konkretne podejście do wyznaczonych zadań. Jednym słowem spodziewajcie się bardzo dobrych efektów. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję pracować z Basią.

Miałem przyjemność pracować z Panią Barbarą przy kilku projektach – zawsze były to sesje na najwyższym poziomie profesjonalizmu oraz przeprowadzone w super atmosferze. Pani Barbara jest profesjonalistką, słucha Klienta ale również proponuje własne, kreatywne i poparte doświadczeniem rozwiązania. Technicznie bez zarzutu, zawsze na czas i gotowa do pomocy. Robi naprawdę piękne zdjęcia.  Bardzo polecam!