Kocham fotografować, lubię ludzi i jest to z pewnością mój pomysł na życie. Zapraszam do kontaktu chętnie wykonam zdjęcia również dla Ciebie.

Mam na imię Basia, w dzieciństwie wiele godzin spędziłam wpatrując się w fotografie w nadgryzionym zębem czasu rodzinnym albumie. Swój pierwszy reportaż wykonałam na szkolnym balu aparatem Cmeha. Od razu pokochałam łapanie ulotnych chwil w kadrach. Drugą moją pasją, którą zaszczepiła we mnie mama jest gotowanie. Znajomość tradycji kulinarnych, szacunek dla regionalnych produktów to coś co wyniosłam z domu. Czas dołożył do tego nowe trendy i techniki kulinarne. Nie jestem Szefem Kuchni, ale te doświadczenia pomagają mi w pracy z nimi. Czuję się w kuchni naturalnie i wspólnie z Szefem Kuchni potrafię stworzyć wyjątkowe kompozycje, które dzięki doświadczeniu fotograficznemu uwieczniam na zdjęciach.

Lubię wyzwania, więc kiedy w moim życiu pojawiły się dzieci naturalnie zaistniały na moich zdjęciach. Następnie zdjęcia w żłobku, przedszkolu i sesje indywidualne. Okazało się, że fotografowanie dzieci i rodzin to świetna przygoda z wielką dawką emocji, które staram się przekazać w moich fotografiach. Najbardziej lubię sesje noworodkowe na które jest tak mało czasu. Można je zrobić tylko w pierwszych dwóch tygodniach życia, kiedy dziecko przesypia większą część dnia przez co są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Niedawno rozpoczęłam przygodę z wnętrzami. Podróżując po kraju i świecie zainspirowały mnie do tego hotele, które odwiedzałam. Zdjęcia z wakacji początkowo nie wyglądały tak jak te ze stron internetowych ani nawet ze wspomnień. Okazało się, że potrzebna była inwestycja w sprzęt i umiejętności. Inwestycje mają jednak to do siebie, że bardzo często się zwracają. Teraz jestem dumna ze swoich zdjęć i bardzo często wyglądają one lepiej niż w rzeczywistości. Rozpoczęłam współpracę właśnie z kilkoma hotelami dla których wykonuję zdjęcia. Fotografia reklamowa również stała mi się bliska.

https://farmaciapotenza.com/

Opinie Klientów

Pani Barbara Rudzińska była wykonawcą profesjonalnej sesji zdjęciowej dla naszego hotelu. Wykonane zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością i przyciągają uwagę co w mojej branży jest bardzo ważne. Pani Barbara Rudzińska to fotograf, z którym warto współpracować.

Pani Barbara Rudzińska po raz kolejny wykonywała dla nas zdjęcia do nowej karty menu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, w postaci doskonałych zdjęć oraz niezmiennie wysokiego poziomu usług świadczonych przez Panią Barbarę. Na szczególną uwagę zasługuje pomysłowość i kreatywność w kwestii stylizacji i sposobu prezentowania naszych dań. Kolejna zaleta, o której nie sposób nie wspomnieć, to umiejętność współpracy z Szefem Kuchni.

Pragnę polecić usługi Pani Barbary Rudzińskiej jako najwyższej klasy. Zaczynając od samego kontaktu telefonicznego otrzymujemy bardzo profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Sesje robione są z dużą dozą wyczucia i indywidualnego upodobania klienta. Dotyczy to zarówno sesji kulinarnych, podczas których fotografowane są dania jak i sesji wnętrz. Brałam udział również w osobistej sesji zdjęciowej i fachowe prowadzenie Pani Barbary pozwoliło na uzyskanie odpowiedniego i zamierzonego wizerunku. Pragnę polecić Panią Barbarę i jej usługi nie tylko ze względu na fachowość jako fotografa, ale również ze względu na bardzo miłą osobowość, która w znacznym stopniu przyczynia się do udanej współpracy.

Profesjonalny fotograf, znawca tematu ze świetnym poczuciem estetyki. Kilkukrotna współpraca przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Trafiłam na pełne zaangażowanie i konkretne podejście do wyznaczonych zadań. Jednym słowem spodziewajcie się bardzo dobrych efektów. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję pracować z Basią.

Miałem przyjemność pracować z Panią Barbarą przy kilku projektach – zawsze były to sesje na najwyższym poziomie profesjonalizmu oraz przeprowadzone w super atmosferze. Pani Barbara jest profesjonalistką, słucha Klienta ale również proponuje własne, kreatywne i poparte doświadczeniem rozwiązania. Technicznie bez zarzutu, zawsze na czas i gotowa do pomocy. Robi naprawdę piękne zdjęcia.  Bardzo polecam!